Ahoj,

Jmenuju se Kristýna Machačová a je mi 22 let. Už od malička jsem si vedla denníkový zápisky formou “Milý Denníčku” a “Ahoj Dení”… Důvodem bylo, že jsem si chtěla zapamatovat všechny chvíle a fajn lidi na pořád. Před dvěma lety, když jsem se odstěhovala do Francie, jsem přestala psát a teď po přistěhování do Česka mám pocit, jako by ty dva roky pomalu mizely, proto když jsem před pár měsíci potkala přítele, který mi nabídl s ním procestovat svět, řikala jsem si, že když už si nemusím zapisovat každou tajnou milostnou chvilku, mohla bych se s Vámi podělit o to, jak budeme spolu cestovat a žít formou blogu.

Honzu jsem potkala na netradičním místě, v Chorvatsku na pláži Zrće, kde jsme oba pracovali pro stejnou cestovní společnost Párty kýbl. Mojí náplní práce bylo bavit lidi, tancovat s nimi, připravovat jim různé programy atd.., něco jako animátor pro dospělé, zatímco Honzi práce byla to všechno natáčet. Nedokážu mluvit za něj, ale já si pamatuju přesně ten moment, kdy jsem se do něj tak bláznivě zamilovala. Seděli jsme na pláži, pili víno, povídali si a byli příjemně unavení po celém dnu na lodi a potom, co jsme si dali skvělou večeři v mexický restauraci. Byl to jeho poslední večer, co jsme se měli vidět.. Zřejmě to cítil stejně jako já, protože o tři dny později, v den odjezdu dalšího turnusu se objevil na autobusovém nástupišti se slovy:

“Zapomněl jsem s tebou dotočit ještě pár záběrů. “

 
 
Kdo by se chtěl o mně dozvědět víc, můžete si přečíst krásný článek od Evy Kleinové na stránce Girls Without Clothes. Sama bych o sobě líp napsat nedokázala.