Girls Without Clothes

Girls without clothes. Samotný název mluví za vše. Provokace a nahý holky.

Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna Martina Feixe (zakladatele brandu), kterého sleduji už přes rok na instagramu, poznám osobně v kambodžské restauraci na pláži. Pamatuji si přesně den našeho setkání. Byla jsem k smrti vytočená. Nepřišli mi dva zaměstnanci do práce a já musela obsluhovat a zároveň vytírat záchody.. Ještě nedávno mi Martin tenhle den připomínal. Říkal mi, že kdybych se tenkrát nedozvěděla kdo je, byla bych na něj furt protivná. Haha. Možná že i jo, kdo ví.. 

Každopádně jsem nevěděla ani po jeho představení, jak je jeho audience a podpora na sociálních sítích silná! Stačila postnout jedna fotka na instagram a věřte nebo ne, přes noc mi díky tomu stouplo číslo na mém instagramovém účtu o více než 1K followers!

Kromě audience mě i vysvobodil z potíží si hledat v Kambodže podprsenku, protože sehnat tam spodní prádlo znamená jít na trh a 2 hodiny se přehrabovat v tuně nepoužitelných hadrů. Mají ho, ale rozhodně to není nic, v čem byste rády sváděly své muže..

S Martinem spolupracujem už od začátku roku 2018. Myslím si, že naše vzájemná spolupráce funguje hlavně kvůli tomu, že jsme si padli do noty. I když jsme se v té restauraci viděli jen na chviličku, z našeho rozhovoru jsem vycítila, že máme společnou jednu věc. Oba máme cíle a sny, které si chceme plnit ať to stojí, co to stojí (doslova).. Martin mi říkal, že odletěl do Kambodži, protože chtěl zjistit, jaké to je cestovat sám. Sice ho to nebavilo, ale měl kuráž se sbalit, říct všem sbohem a vyjet vstříc vlastnímu dobrodružství! Já zas chtěla žít u moře a abych si mohla tento sen splnit, musela jsem chodit od východu do západu do práce.. Všechny naše sny co si plníme nejsou vždy tak růžové, jak jsme si je v představách vybarvovaly, ale kdo nic nezkusí, nic neví. Podle mě je právě tohle našim hlavním pojítkem a důvodem, proč mi dal příležitost být jednou z GWC ambasadorek.

“Žijeme ve městech, v srdcích máme hory a oceán.”

Girls without clothes – krásný polonahý holky a stylový hadry. Na první pohled je jasný, že vyzívavost rozhodně odežene všechny puritány z instagramu, ale právě díky tomu se z GWC stává víc, než jen lifestylová značka, stává se z toho komunita lidí! Ať už máme společný zájem o módu, inspiraci nebo jen z nudy čteme blog v pracovních hodinách, v Girls without clothes si každý najde své a přesně pro svou originalitu jí všichni milujeme.

GWC feat. Jan Trnka Productions

Tahle spolupráce nás fakt baví!Na začátku všeho bylo náhodné setkání v jednom kambodžským baru. O pár měsíců později nám Týna Machačová a její kluk Jan Trnka Productions natočili tohle skvělý video.Líbí se ti? Pak chceme like'n'comment, jako by nebylo zítřka.www.girlswithoutclothes.cz

Zveřejnil(a) Girls Without Clothes dne Pátek 27. duben 2018

Pokud jste se ještě nedoklikali na stránky Girls without clothes, určitě se podívejte. A jestli jsi kluk a čteš tenhle článek, tak se neboj, že si na e-shopu nic nevybereš!

No a co ty? Jak jsi se poprvé dozvěděl o Girls without clothes?

Leave a Comment