Pláž Zrće

ZRĆE

V roce 2015 jsem viděla na facebooku soutěž o mejdan na Zrće s cestovní agenturou Party kýbl. Protože jsem nevyhrála soutěž, potřebovala jsem se tam nějak dostat, neměla jsem přítele ani kamarády, se kterými bych mohla cestovat a tak jsem na internetu hledala různé možnosti, jak si užít léto a zároveň si přitom vydělat alespoň na útratu v zahraničí. Když jsem uviděla inzerát, že Party kýbl hledá nové členy do svého týmu, neváhala jsem a zaregistrovala se. Přijímací řízení probíhalo ve stylu motivačního videa. Nedokážete si představit, jak trapně se člověk cejtí, když kouká sám na sebe jak se před kamerou vychvaluje, každopádně moje selfie video o tom, proč zrovna já bych měla být součástí týmu vyšlo a já tak mohla tvořit další charakter téhle jedné velké party. Tahle spolupráce mi umožnila zažít spoustu dobrodružství, vydařenejch večírků, poznat různé typy lidí, od DJs po fotografy, kameramany, klienty, majitele klubů, námořníky, barmany, mé dva šéfíky až po svou současnou drahou polovičku..

Hlavní myšlenka Party kýblu je ta, že má spojovat lidi, tvořit nová přátelství a vzpomínky, na které pak nikdy nezapomenete, proto je mi ctí, že se na něčem takovém můžu podílet. Mojí prací je v podstatě zařídit, aby se každý bavil a byl spokojený. Jakmile někdo s námi jede na zájezd, nefunguje tu nějaká politika nadřazenosti, ale toho, že všichni jsme společně na jedné lodi, proto se navzájem respektujem a snažíme si to společně užít. Ještě před příjezdem do destinace klientům vysvětlíme, co je tam čeká a na co se můžou těšit, aby pak v opilosti nebloudili po městě ( což stejně 90% z nich bloudí ). Pak už je jen ubytujem a chodíme hromadně na párty, na pláž a na hostel. Jaký si kdo vytvoří program, záleží jen na něm. Taky s námi jezdí partičky lidí, co využijí služeb ubytování, cesty a vstupů a pak si dovču užívají jen spolu, což je super, ale my jsme samozřejmě vždycky rádi, když na organizovaný program dojde co největší počet účastníků zájezdu, protože pak mají soutěže větší váhu a hlavně se i líp se všemi seznamujem. Co je nutné brát v potaz je fakt, že ačkoliv se zdá, že to co dělají párty průvodci je easy, nesmíme zapomínat na to, že se jedná o práci s lidmi, mezi kterými se vždy najde někdo, kdo je nespokojený, kdo si to představoval jinak a myslí si, že sám by zvládl vše udělat líp, na druhou stranu když pak slyšíte feedback od klientů, co s Vámi zažili svou nejlepší dovolenou a příští rok chtějí jet znovu, hřeje Vás to na srdci a víte, že jste odvedli dobrou práci.

(Koho by zajímalo víc o Party kýblu, mrkněte na stránky nebo se nebojte zeptat, ráda na všechny dotazy odpovím. )

Hned na začátku léta jsem přiletěla z Renna a rovnou jela autobusem na svůj první termín na Zrće. Zrće beach se nachází na ostrově Pag, kousek od města Novalja v Chorvatsku. Cesta z Prahy do Novalji trvá cca 14 hodin busem. Zní to šíleně, ale dá se to v klidu přežít. V autobusu je klimatizace a už během cesty je možnost se seznámit s klienty, poskytnout jim info o místě, cenách a programu. Hlavním centrem všeho dění je na Hostelu MoonRocks, kde je bazén, většina meetingů, before parties a ubytko. Hned po příjezdu jsem se zrovna u bazénu seznámila s letošním officiálním kameramanem Party kýblu Janem Trnkou. Jak říkám, koncept Párty kýblu funguje a my se spolu sblížili natolik, že jsme spolu strávili celé léto v Chorvatsku. Natáčeli jsme promo videa, pracovali, ale zároveň si to užívali, jezdili na party boat, opalovali se, opíjeli se, milovali se a tančili na beaty nejlepších DJs.

 

Více než slova napoví video sestřih jednoho našeho společného dne na Zrće.

Ubytování jsme měli v centru Novalji, což bylo super, protože jsme to měli blízko k Suffle busu, kterým jsme se museli dopravodat na Zrće a zpět a taky jsme si kdykoliv a v jakoukoliv hodinu mohli zajít pro jídlo, protože vždycky je tam alespoň jeden fastfood otevřený. V Novalji je jinak spousta restaurací, kde si i my vegetariáni najdem své – od mexické a italské kuchyně, po vietnamskou, americkou, ale i lokální s rybami, plody moře, čevapčiči a ražniči.

Pláž Zrće tvoří několik klubů a každý z nich je něčím speciální. Kalypso je hned na začátku pláže uprostřed borovicového háje, Aquarius má dvě stage, Papaya se řadí mezi 6. nejlepší klub na světě, Noa je klub na vodě a uplně nejmenší a můj nejoblíbenější klub je Deep, ve kterém jsem dostala první pusu od Honzi. Co se týče hudby, záleží na festivalu ( pouze v Deepu se hraje každý večer house, deep house, techno a elektro).

Nejlepším zakončením léta na Zrće byl Sonnus festival, kam jsme se s Honzou a mojí kolegyní Zuzkou jeli vypnout na pár dní bez klientů. Celá pláž se změnila pod beaty nejlepších světových djs jako byl Carl Cox, Adam Bayer, Adriatique, Dense & Pica, Solomun a dalších.

Kdo by se ještě rozhodoval, jestli letos na Zrće jet nebo ne, mrkněte na nejnovější aftermoovie, které jsme natáčeli v roce 2017. Tohle video Vám práci určitě ulehčí.

Leave a Comment